Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
Architectural Interiors Mimarlık firması uygulaması yapmış olduğu birçok proje gibi,kendi çalışma ortamlarında da aynı titizliği göstermiş ve çalışanlarının huzur ve konforu bir arada bulabildikleri çalışma ortamlarını oluşturmuştur.Ofisler aynı zamanda showroom niteliğindedir. Çukurcuma’da 2003’te açıldığı ilk showroomda(resim 1,2,3,4,5) 10 seneyi aşkın bir süre hizmet verdikten sonra 2014 yılında Yunan Konsolosluğunun sokağına taşınmıştır.İstanbul’un en nadir tarihi dokusu olan Ayasofya ve Topkapı Sarayına manzarası olan toplantı alanının tüm mobilya ve imalâtları Mimar Leyla Doğrular tasarımıdır.
Bu ofisin bulunduğu tarihi bina 20. yüzyılda Beyoğlu’nda Galatasaray ile Taksim arasındaki alanda gelişen çağdaş bina örneklerindendir ve cephesinde Art Nouveau üslubu uygulanmıştır.Yüksek tavanları, kartonpiyerleri ve orijinal yer döşemesi korunmuş ofiste, günümüz konforunda geçmişe doğru bir yolculuğa çıkıyorsunuz.

Aykuthall 2016’dan bu yana ve hala Teşvikiye Hüsrevgerede Caddesindeki yeni showroom/ofisiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.